04.12.2018, Slovenska Bistrica, zračna pištola

SD Impol Slovenska Bistrica je gostilo tekmovalce drugega kroga v streljanju z zračno pištolo. Nastopilo je 43 tekmovalcev. Ob odsotnosti vodilnega iz prvega turnirja Stojaka je najvišji rezultat 374 krogov dosegel Andreas AUPRICH iz DŠR Kungota,sledi z rezultatom 372 krogov Majda RAUŠL iz SK Ptuj in na tretjem mestu Nikola RANILOVIČ iz SD Elektro Maribor.

Ekipno so tekmovalci SK Ptuj z rezultatom 1097 krogov zmagali, sledijo SD Juršinci z rezultatom 1085 krogov in na tretjem mestu ekipa Impola iz Sl.Bistrice z rezultatom 1072 krogov.

Tudi v konkurenci veteranov s pištolo je bil najuspešnejši Andread AUPRICH iz DŠR Kungota z rezultatom 185 krogov. Jurček LAMOT iz SD Kidričevo je dosegel 182 krogov, 179 krogov pa so dosegli Matevž MOHORKO (SD Kidričevo), Roman HLADE in Peter GOLOB, oba SD Svečina.

Ekipno so bili najuspešnejši veterani SD Svečina z zadetimi 533 krogi, DŠR Kungota je dosegla 528 krogov in SD Kidričevo 522 krogov.

28.11.2018, Kidričevo, veterani serijska zračna puška

Jože MAJHENIČ iz SD Svečina je z rezultatom 181 krogov zmagal na drugem turnirju lige, ki je bila v Kidričevem. S krogom manj je drugo mesto osvojil Ivan KOPŠE iz SD FLV Hotinja vas, 178 krogov pa sta zadela Rajmund CVETKO iz SD Svečina in Marjan GAJZER iz SD Kidričevo. Ekipno so prepričljivo z rezultatom 536 krogov slavili veterani iz Svečine, 515 krogov so zadeli strelci iz SD Kidričevo, tretji rezultat 508 krogov pa sta dosegli ekipi SD Impol in SD Elektro Maribor ženske.

V skupni razvrstitvi je v vodstvi Ivan KOPŠE iz SD FLV, sledita Jože MAJHENIČ in Peter GOLOB, oba SD Svečina. Ekipno so v vodstvu strelci iz Svečine, sledijo Impol in na tretjem mestu SD Kidričevo.

20.11.2018, Kidričevo, standard zračna puška

Na drugem turnirju v streljanju s standard zračno puško v Kidričevem je zmagal Benjamin JODL  pred Simonom POTRČEM, oba SD I.Pohorski bataljon Ruše. Tretje mesto je osvojil Siniša BRKIČ iz SD Elektro Maribor. Ekipno je zmagala SD I.Pohorski bataljon Ruše I pred SD Elektro Maribor in SD Kidričevo.

15.11.2018, Kidričevo, člani serijska zračna puška

V Kidričevem je bil izveden drugi turnir regijskih lig s serijsko zračno puško za člane/ce. Ob udeležbi 41.-tekmovalcev je najvišji rezultat 362 krogov dosegel Boštjan VIDMAR iz SD Impol, dva kroga manj je zadel Rajmond CVETKO, 358 krogov pa Jože MAJHENIČ, oba SD Svečina. Od desetih ekip je zmagala ekipa SD Svečina z rezultatom 1074 krogov. Sledi ekipa SD Impol Sl.Bistrica s 1071 krogi in SD Benediški vrh s 1051 krogi.

13.11.2018 Juršinci; cicibni, ml.pionirji in pionirji

V organizaciji SD Juršinci je bil izveden drugi turnir regijskih lig za najmlajše kategorije. Med pionirji je zmagal kar nekaj časa odsoten ROMIH RAJ Matija iz SD Elektro Maribor, sledita pa Jurij HROVAT iz SD Impol in Alex KAUČEVIČ iz SD Kidričevo. Med pionirkami je zmagala Vanesa KNUPLEŽ pred Izo VERTNIK in Tajo ROŽMAN, vse SD FLV Hotinja vas. Ekipno so bili najboljši pionirji iz Kidričevega.

Med mlajšimi pionirji-kami je zmagal Gal POTRČ pred Vito JAMŠE, oba SD I.Pohorski bataljon Ruše, Nik KNEZ iz Impola pa je osvojilm tretje mesto. V kategoriji cicibanov je zmagal Jan VUTE pred Gašperjem IGLARJEM, oba iz Ruš, tretje mesto pa je osvojil Tomaž VRŠIČ iz Vitomarcev. Najboljša ekipa je bila SD I.Pohorski bataljon Ruše I.